Google+
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Płatności

dotpay

Drapak dla kota z matą masującą - Catit Design Senses

Drapak - Catit Design Sense
  • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 81,00 zł 81.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

  • Opis
  • O marce
Catit Design Senses – drapak dla kota z matą masującą

Czy zastanawiałeś się dlaczego kot drapie? Kiedy kot drapie, gruczoły zapachowe w jego łapkach wydzielają zapach i kot w ten sposób zaznacza swoje terytorium. To również metoda na zaspokojenie kociej potrzeby dominacji i czysto praktyczna funkcja - drapanie pomaga ścierać pazury.
Nasza drapaczka składa się z kilku okrągłych kartonowych elementów z wyciętymi otworami, które pod wpływem drapania przez kota kręcą się wokół osi. Element zabawy zachęca kota do korzystania z drapaczki, który możemy dodatkowo wzmocnić wsypując do otworów przysmaki lub kocimiętkę. Jaki kot oprze się takim zachętom?


Dla stabilizacji drapaczka jest umieszczona na gumowej podkładce, która ma specjalne żłobienia – wszystko po to , aby kontakt z drapaczką był jeszcze milszy dla kota. Gumowa podkładka jest po prostu matą masująca łapki. Czysta rozkosz dla kocich zmysłów.

Wymiary 24 x 24 x 13 cm
Elementy kartonowe są wymienne, można je zakupić w naszym sklepie.

Zmysły kota są wyjątkowe czułe, koty widzą i słyszą to co jest absolutnie poza zasięgiem człowieka, a ich poczucie smaku , dotyku i zapachu i to jak w jaki sposób odczuwają świat możemy tylko próbować sobie wyobrazić. Linia produktów Catit Design Senses została opracowana z myślą o kotach i odwołuje się do wszystkich zmysłów Twojego kota. Każdy produkt Catit Senses można kupić oddzielnie, ale kupione razem stworzą kompletny Sensory Activity Center dla Twojego ukochanego Pupila.

Dlatego zobacz również inne produkty w linii Catit Design Senses: centrum masażu, labirynt przysmaków, tory z piłką czy zestaw do hodowania świeżej trawy.

Catit Senses – Od dziś Twój Kot nie ma już ochoty na Twoje firanki czy skórzaną kanapę.

Misją Catit Senses jest dostarczanie praktycznych, łatwych w użyciu i wygodnych produktów specjalnie dostosowanych do potrzeb wymagających kotów.

Każdy opiekun kota wie, że koty są niezwykle wymagające, czasem niemal wybredne. Marka Catit firmy Hagen podjęła się wyzwania i rozwija produkty, które spełniają rygorystyczne oczekiwania kotów.

Zabawki dla kotów pod marką Catit zostały wymyślone po to by zająć koty domowe w czasie nieobecności właścicieli. Wszystkie osoby posiadające koty wiedzą, do czego jest zdolne nudzące się i tęskniące zwierzę. Jedną z przyczyn takich zachowań jest unikalność zmysłów kota. One widzą rzeczy i słyszą dźwięki, które są poza percepcją człowieka. Doświadczają świat w sposób, który możemy sobie tylko próbować wyobrazić. Dlatego wyjątkowe zabawki Catit Senses zostały zaprojektowane w taki sposób by bodźce docierały do wszystkich zmysłów kotów - słuchu, smaku, zapachu,  wzroku i dotyku, zaspokajając ich instynktowne potrzeby. To podejście pozwala na ochronę cennych dla ludzi przedmiotów, a jednocześnie dostarcza zwierzętom niezbędnych dla nich wrażeń. Kot ma możliwość zaspokojenie wielu swoich instynktownych  potrzeb – ścierania pazurków, drapania, masowania łapek, polowania, ocierania. Wystarczy  zobaczyć  produkty w linii Catit Design Senses: centrum  masażu, labirynt przysmaków, tory z piłką czy zestaw do hodowania świeżej trawy, aby zrozumieć ich wyjątkowość.

Każdy produkt Catit Senses można kupić oddzielnie lub mogą być zakupione razem, aby stworzyć kompletny Sensory Activity Center dla swojego zwierzaka .


Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl